איך בוחרים את עורך הדין המתאים ליצוג נפגעי תאונות דרכים?

בחירת עורך הדין לצורך ניהול תביעת פיצויים בגין תאונת דרכים, הינו ללא ספק הצעד החשוב ביותר שיעשה הנפגע לאחר התאונה. אז איך תבחרו את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם? ובכן, להלן מספר נקודות חשובות אשר יש לקחת בחשבון ולשים אליהן לב בדרך למציאת עורך דין מתאים עבור ניהול תביעתכם.

החשוב ביותר הינו כמובן למצוא עורך הדין המתמחה במתן יצוג משפטי לנפגעי תאונות דרכים. ריבוי עורכי הדין הקיים כיום בישראל גורם לכך שלעתים עורכי דין מסכימים לקבל לטיפולם תיקים בתחומים אשר אינם תחומי התמחותם. בשל כך, חובה למצוא עורך הדין אשר תחום עיסוקו ומומחיותו הינם ייצוג נפגעי תאונות דרכים בתביעות לקבלת פיצויים מול חברות הביטוח.

חפשו עורך דין אשר מוערך בקרב קהילת המשפט בתחום התמחות זה. מי שחבריו למקצוע מעריכים אותו, קרוב לוודאי שהינו מקצועי דיו ומסוגל לייצג נאמנה נפגעי תאונות דרכים.

בתחום המשפט בכלל ובתחום הנזיקין בפרט, ותק וניסיון מהווים ערכים חשובים ויכולים להצביע על מקצועיותו של עורך הדין. לכן, רצוי לבחור במשרד עורכי דין ותיק, אשר מאחוריו שנים רבות בתחום משפטי זה שכן קרוב לוודאי שעורך דין ותיק ידע להתמודד עם ניהול התיק בצורה טובה יותר מעורך דין צעיר שרק כעת החל את דרכו בתחום המשפט.

בקשו להגיע לפגישת הכרות ראשונה עם עורך הדין ללא התחייבות וללא תשלום, על מנת להכירו טוב יותר בטרם תעבירו לידיו את הטיפול בעניינכם. אין כמו קבלת רושם ראשוני לאחר פגישה פנים מול פנים, אשר במהלכה ניתן לשאול את כל השאלות המתאימות ולהבין מיהו האדם אשר ינהל עבורכם את התיק.

נסו לבחור משרד עורכי דין אשר יהיה נגיש עבורכם במידת הצורך. אמנם ברוב המקרים אין צורך שהנפגע יגיע למשרד יותר מכמה פעמים בודדות, אולם גם לצורך כך רצוי שיהיה לו נוח להגיע למשרד.

בררו היטב מי ינהל את התיק בפועל. במשרדי עורכי דין רבים (במיוחד במשרדים גדולים), עורך הדין אשר ינהל עבורכם את התיק בפועל, לא יהיה ראש המשרד אלה עורך דין אחר, צעיר יותר ובעל הרבה פחות ניסיון בניהול תיקים שכאלה. אל תהססו לדרוש כי עורך הדין שיטפל בתיכם יהיה עורך הדין הטוב ביותר שהמשרד יכול להציע, גם אם מדובר בראש המשרד עצמו.

אל תתלהבו מהבטחות שיובטחו לכם בפגישה הראשונה, לגבי גודל הפיצוי או המהירות שבה יסתיים התיק. לא תמיד ההבטחות שמובטחות בתחילת הטיפול ריאליות ולעיתים הן ניתנות רק על מנת לעשות רושם ולגרום ללקוח להשאיר את תיקו אצל אותו עורך דין שנותן את ההבטחות הללו.

כשצריך יצוג משפטי גשו לעורך דין ולא לכל מיני חברות שונות ומשונות אשר נפתחות ונסגרות מידיי כל כמה חודשים, ואשר טוענות כי הן יהיו אלו שידאגו לכך שתקבלו את הכספים המגיעים לכם מהגורמים השונים. חברות אלו אינם עוסקות במתן יצוג משפטי שכן החוק אוסר עליהן באופן מופרש לעשות זאת.

שימו לב! אלו הן רק כמה נקודות אשר לדעתנו חשוב לשים אליהן לב לפני בחירת עורך דין, אולם הרשימה הזו אינה סופית ויש להתייחס לכל מקרה באופן ספציפי.

נפגעת בעקבות תאונת דרכים? צור קשר עם משרד עורכי דין דוד גולן בהקדם האפשרי על מנת לברר את זכויותיך!

פגישת יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!

צלצל עכשיו. מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה!

זכרו! בחירת עורך דין מתאים לניהול התיק תביא לתוצאות הטובות ביותר!